Fyzioterapie

Naše zaměření

V našich ambulancích se věnujeme především léčbě postižení pohybového aparátu způsobených dlouhodobým přetěžováním, úrazem, nervosvalovým onemocněním či operačním výkonem. Naši klientelu tvoří nejčastěji lidé s bolestmi páteře, kloubů, svalů a šlach. V některých případech lze upravit i stavy zdánlivě nesouvisející s pohybovým aparátem jako např. bolesti či točení hlavy, závratě, bolesti “u srdce“, dušnost, “brnění“ končetin apod.

Aplikací manuálních technik zaměřených na měkké tkáně (nejedná se o klasickou masáž) naši fyzioterapeuti uvolňují zvýšené svalové napětí a ošetřují bolestivé body (tzv. spoušťové body – trigger points), které jsou častou příčinou bolestivých stavů. Poradí Vám i s výběrem a správným prováděním kompenzačních cviků, které tvoří základní pilíř při léčbě pohybového aparátu. Mobilizačními technikami pak upravujeme kloubní pohyblivost. Z fyzikální terapie využíváme především komplexní elektroléčbu a aplikaci ultrazvuku, v některých případech i laseroterapii.

Součástí terapie je kromě standartně placených služeb i nabídka samostatně hrazených výkonů jako jsou např. kineziotejping. Naše pracoviště nabízí i možnost terapie Neurac Medical na závěsném systému Redcord.

Pracovní dny
Pondělí 06:00 – 18:00
Úterý 06:00 – 17:30
Středa 06:00 – 18:00
Čtvrtek 06:00 – 18:00
Pátek 07:00 – 17:00

provoz může být zkrácen nebo prodoloužen dle provozních potřeb